| Anda1197 a întrebat:

Stie cineva un program un pot crea videoclipuri din poze? Da sa nu fie windows movie maker ca asta-l stiu. Altu-l (cu link de unde sa-l downloadez big grin ) daca se poate! Daca nu doar numele! Multumesc anticipat! A si cum se dau funditele? Ca as vrea sa dau fundita la cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| BackAgainToTPU a răspuns:

Sony vegas e cel mai bun, profecional si in HD! poti face si filme si sa le montezi cu el! e genial! sau iMovie, daca esti pe un Mac