| LadyM_8234 a întrebat:

Stie cineva un site unde pot traduce versurile unor melodii mai vechi?big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| brighty_3963 a răspuns:

Ai putea sa incerci http://translate.google.ro/#
dar nu o sa-ti traduca chiar asa bine, dar poti ghici tu ce spune. Desi de obicei cum si noi romanii avem expresiile noastre gen "Pisicii tai" (Your kittens) ar suna f haios in engleza. Eventual ai putea sa postezi direct piesa si poate gasesti pe cineva sa traduca

| tish a răspuns:

Este un site pe care se gasesc versurile mai multor melodii... foarte multe sunt si traduse... www.versuri.ro

daca nu foloseste Google. la traducere...