| dirtyraccoon a întrebat:

Stiti ceva grupuri din alea pe Facebook cu pensionari care discuta despre teoriile conspiratiei si 5G? Vreau si eu sa intru

4 răspunsuri:
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Nu știu sigur dacă sunt numai pensionari în el, dar te prăpădești de râs la ce postări sunt laughing
Caută așa : "slujitorii lui Hristos împotriva noii ordini mondiale și lui Antihrist " (fără ghilimele și cu toate literele majuscule)

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Și mai bagi cuvinte cheie precum "anti 5g", "anti vaccin" etc și găsești garantat.

| Veltorb a răspuns:

Conspirații și mistere, nu sunt numai pensionari da e ce cauți

| Adry05 a răspuns:

Nu știu cum suporți că eu fac cu nervii mereu când văd ce prostii debitează laughing