| bruneta_9895 a întrebat:

Stiti careva melodia de la magicienni din waverly place?
(aia cu o palarie )

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna.
Da!

Ce-i asta?
O palarie?
Ciudata, interesanta, demodata
Par ciufulit?!
Incepi sa semeni cu...(aici nu stiu cum o chema p` aia, poti inventa tu un nume)

___

Vad prin palaria taa...smug

Funda blushing
Ca m-am chinuit sa-mi reamintescbig grin

xoxo.

34 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place, o stiu, dar nu inteleg cum sa iti redau melodia...

| bruneta_9895 explică:

Ce e?
o palarie?
ciudata, interesanta nemodata
ai dormit prea mult
par ciufulit
in cepi sa semeni cu?
am fost acolo am trecut prin asta
vad prin palaria ta ...crec asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si vreau sa o gasesc pentru ca si mie imi plc muuuuuuult!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incepi sa semeni cu Kiera Nightlyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms. vroiam si eu sa stiu astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da:"ce e? o palarie!~ devotata, enervanta interesanta ai dormit prea mult? par ciufulit! incepi sa semeni cu Annah Lohaaaaa am fost acolo am trecut prin asta, vad prin palaria ta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e?
O palarie demodata.interesanta.Ai dormit prea mult? Par ciufulit! Incepi sa semeni cu Kelly Clarckson. AM trecut prin asta vad prin palaria tahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa.
ce e?
o palarie?
nebuneasca demodata interesanta
ai dormit prea mult?
par ciufulit?
incepi sa semeni cu kira knightely
am fost acolo
am trecut prin asta
vad prin palaria ta!
cu placere, cu placerelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie? nebuneasca interesanta demodata ai dormit prea mult.par ciufulit.incepi sa semeni cu kira knightely.am fost acolo am trecut prin asta.vad prin palaria ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e o palarie ciudata demodata interesanta.ai dormit prea mult par ciufulit semeni cu hillary duff.am fost acolo am trecut prin asta vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie! nebuneasca demodata interesanta! ai dormit prea mult? pari ciufulit! incerci sa semeni cu killer night. am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place magicienii din waverly place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie! demodata, enervante, ciudataai dormit prea mult semeni cu... am fost acolo am trecut prin asta, vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? O palarie? Demodata, interesanta, nebuneasca. Ai dormit prea mult? Par ciufulit? Incepi sa semeni cu killer night. Am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta happy.

Aceasta este melodia. ai incredere in mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e o palarie nebuneasaca, interesanta, demodata, ai dormit prea mult par ciufulit incepi sa semeni cu jiji am fost acolo am trecut prin asta vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e?
O palarie?
Nebuneasca, demodata, interesanta?
Ai dormit prea mult?
Par ciufulit
incepi sa semeni cu Kiera Nightly
am fost acolo
am trecut prin asta
vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie? nebuneasca demodata interesanta? ai dormit prea mult? incerci sa semeni cu kir al naibii? am fost acolo am trecut prin asta vad prin palariaaaaa ta! asta e normana fraierilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie? nebuneasca, demodata, interesanta, ai dormit prea mult, pari ciufulit, incepi sa semeni cu(nu stiu cine)am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie? nebuneasca interesanta demodata ai dormit prea mult.par ciufulit.incepi sa semeni cu Danny de Vito.am fost acolo am trecut prin asta.vad prin palaria ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e o palarie nebuneasca demodata interesanta.ai dormit prea mult? par ciufulit? incepi sa semeni cu Chiarl Negli...am fost acolo am trecut prin asta ...vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? O palarie? Nebuneasca, demodata, interesanta. Ai dormit prea mult? pari ciufulit? Incepi sa semeni cu keira knightley. Am fost acolo, am trecut prin asta. Vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie? nebuneasca demodata interesanta, ai dormit prea mult? par ciufulit? incerci sa semeni cu Kiera Nightly? am fost acolo, am trecut prin asta, vad prin palaria ta!

sau original in engleza
what`s that? a hat? crazy funky junky, overslept, hair look badly, try to look like Kiera Nightly, we`ve been there, we done that, we see right through your funky hat!

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da aia cu o palarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-i asta?
o palarie?
cidata, interesanta, demodata
par ciufulit?!
incepi sa semeni cu
am fost acolo am trecut prin asta vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da: Ce e; O palarie; Nebuneasca, demodata, interesanta; Ai dormit prea mult; Par ciufulit; Incepi sa semeni cu Kira Nytley; Am fost acolo; Am trecut prin asta; Vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e? o palarie?
nebuneasca demodata interesanta
ai dormit prea mult? par ciufulit?
incepi sa semeni cu keira knightely
am fost acolo, am trecut prin asta
vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il stiu.
"Ce e?
O palarie
Nebuneasca, demodata, interesanta.
Ai dormit prea mult?
Par ciufulit?
Incepi sa semeni cu Keira Nightly?
Am fost acolo.
Am trecut prin asta...
Vad prin palaria ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e?
o palarie?
nebuneasca, demodata, interesanta ai dormit prea mult?
par ciufulit?
incepi sa semeni cu Kila Nightlin
am fost acolo
am vorbit de asta
vad prin palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e?
O pălărie?
Nebunească, demodată, interesantă.
Ai dormit prea mult? Păr ciufulit?
Incerci să semeni cu Keira Knightley?
Am fost acolo, am trecut prin asta...
Văd prin pălăria ta!

te rog să-mi day funditză! dakă nu.