| anghelbogdan a întrebat:

Stiti cum sa faceti un video ca aici:? http://www.youtube.com/watch?v=ZN5PoW7_kdA

Răspuns Câştigător
| dorikut a răspuns:

Cel mai probabil este creat folosind Adobe Premier si After Effects. Cu toate astea, nu este un lucru usor de facut. Merita sa incerci, dar, mai mult ca sigur, va trebui sa incepi cu lucruri simple (translatii, zoom in/out etc) - poate prinzi drag de regie.

Succes! big grin

1 răspuns:
| dorikut a răspuns:

Http://creativemonkeyz.com/......-un-robot/ - Aici gasesti un tutorial despre animarea robotilor, dar principiile pot fi aplicate si pentru animarea unor fructe.;)