| -=AleCS=- a întrebat:

Stiti cumva daca se gaseste telecomanda Dolce TV de vanzare individual?big grin

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Dacă eşti din Bucureşti, telecomandă dolce tv găseşti în piaţa bucur obor la zona 6, şi costă 25 lei.

| lays a răspuns:

Am eu 2 aparate. o dau cu 10 leibig grindesi cred ca o poti lua gratis daca suni la dolcelaughing)

| Ralucarrie a răspuns:

Nu, dar suna la ei si cere informatii...

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Unde te duci sa platesti factura sau ceai de platit la Dolce! Trebuie sa intrebi una dintre casiere unde le poti gasi! Sau mai usor te duci direct in magazinul Dolce si ceri telecomanda! Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te duci direct la firma unde ai facut abonamentul, poate au ei? Sau la firmele specializate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 lei daca te intereseaza, telefon 0727355686