| adelinaaabubulina a întrebat:

Stiti facebookul sau idiul de yahoo messenger (real) a lui Justin Bieber? vot si fundita

1 răspuns:
| xCarolina a răspuns:

Draga mea, Justin Bieber e o vedeta, si prin urmare nu are prea mult timp de retele de socializare sau lucruri de genul acesta.Si oricum, iti dai seama ce s-ar intampla daca ar fi publicata vreo forma de a-l contacta? In mod sigur nu ar avea timp sa raspunda tuturor mesajelor si retelele probabil s-ar bloca din cauza imensitatii de incercari ale fanelor.Nu foloseste Messenger-ul, asta pot sa te asigur.Numerele sale de telefon si adresele sunt tinute departe de presa, fiind cunoscute doar de cei apropiati lui.
Poti totusi sa incerci pe twiter-ul lui, care a fost confirmat a fi oficial.Sunt, insa, slabe sanse sa primesti un raspuns.