| deyutzyk97 a întrebat:

Stiti sa-mi spuneti alte jocuri asemanatoare cu sims 1, 2 sau va rog ca mie nu-mi merge sims asa ca va rog sa-mi spuneti alte jocuri asemanatoare cu sims...HELP...

Răspuns Câştigător
| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Pai este secondlife sau imvuwinking astia is asemanatoare doar ca este online da meriti sa te uiti big grin este si sims 3 big grin sau ourworld big grin

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca un joc foarte asemanator cu Sims este Singleshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singles flirt up your life... e asemanator eu il am nu m-am jucat mult pe el azi l-am instalat dar cred ca merge sa iti si schimbi lucrurile prin casa... dar nu stiu daca poti face copii si nu poti sa iti creezi personajele iti apar deja create sunt vreo 5\6 si baieti si fete si e ca sims nu sunt casatoriti si trebuie sa filtrati si incet in cet va intragostiti.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sims pets

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da scrie pe internet jocuri asemanatoare cu sims 1, 2. dai ok si iti apar multe jocuri. pe mine ma cheama briscan rebeca si am 9 ani jumate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da iti spun sims cacatt

| KiduuPink a răspuns:

Este un joc cauta jocuri sims si iti da un alt joc.

| dana100 a răspuns:

Eu altele nu mai shtyu

| dana100 a răspuns:

Eu nu shtyu altele.