| Catalion a întrebat:

Stiti si voi vreun program ca lumea si de preferat gratuit cu care as putea sa ascult posturi radio din toata lumea?

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

Radio Romania Internet, ai aici toate posturile de radio romanesti pe specific, succes!

3 răspunsuri:
| Catalion explică:

Stii ceva kronstadt? Daca nu stii sau nu poti sa te porti frumos sau sa vorbesti frumos atunci cand raspunzi la o intrebare, atunci abtine-te sa mai raspunzi.

| Catalion explică:

Hm. Se pare ca raspunsul jignitor a lui kronstadt a fost sters ( sa nu creada lumea ca m-am referit la o fantomabig grin )

| Lory95 a răspuns:

Da.Intra pe google pe 1tvonline.net toolbar iti instalezi toolbar-ul.Acolo ai si foarte multe posturi de radio, Tv, jocuri si altele.

Sper sa iti fie de ajutor raspunsu meu.Sarbatori fericite!
(daca nu ai inteles cum trebuie sa faci poti sa imi trimiti un mesaj)