| rombi a întrebat:

Stiti vorba aia: "prostul, daca nu-i fudul, parca nu e prost destul". MICUTSA noastra (toanta de felul ei) nu are altceva mai bun de facut decat sa considere ca daca cineva nu e de acord cu ineptiile pe care le debiteaza, trebuie considerat stupid big grin Ziceti si voi daca lucru mai ridicol ati vazut! Si asta doar pentru ca ea considera ca are dreptate iar restul gresesc. Ziceti si voi, oameni buni, cum pupaza sa scrie "dinaia" legat, atunci cand, asa cum zice ea," cere o inghetata dinaia"? Si pentru ca nu suntem de acord cu treaba asta trebuie sa mai trecem pe la scoala big grin Poftiti de va minunati de atata cultura lecturand intrebarile puse de pupaza in discutie!
P. S. sunt de acord ca se poate scrie legat "vreau o inghetata DINAIA" doar daca DINAIA este marca de inghetata big grin

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Calmeaza-te, ca nu-i ea singura analfabeta de pe-aici. Sunt muuulti, foarte multi. Si toti darnici cu stupidu'.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt impartial si continui sa fiu, dar am sa-mi spun parerea.
Presupun ca este vorba de Laura, deoarece am vazut ca s-a mai pus o intrebare pe aceasta tema. Am observat o chestie la ea: voteaza raspunsul, nu user-ul. Imi place aceasta procedura. Ziceti ca a dat stupid-uri unor anumiti useri, dar v-ati gandit ca nu este de acord ca opinia lor si fiindca ii place a vota, puncteaza dupa bunul plac? Dreptul de a vota este al tuturor. Fiecare il priveste asa cum doreste, il foloseste dupa bunul plac.
In final, ajung la o vorba pe care ne-o zicea mereu fosta profesoara de romana:,, Mai prost este cel care se pune cu prostul``winking.