| Alex99_5691 a întrebat:

Stiti vriu joc de xbox360 da tare cum ar fi devil may cry4 asa... poate sa fie si shoter si cu masin i de toate da dati-mi unu misto si daca puteti sa-mi dati si un link pentru el... mersi

1 răspuns:
| yubireeterna a răspuns:

Blur e super taree cu masini.halo 3, fallout 3, mafia2, assassin's Creed 2, spider-man shattered dimensions, alone in the dark, shrek the third, dead or alive 4, mortal kombat vs dc universe, street fighter IV, cars, project gotham racing 3, test drive unlimited, wrc - fIA world rally championship.astea sunt care le am eu dar sunt mult mai multe cauta in magazinele real karfur mediagalaxy...bafta