| Smarandica a întrebat:

Stiu ca pot conta pe voi! Pt cei care sunt pe cartele vodafone! am o rugaminte la voi. Vreau sa imi activez o optiune f. avantajoasa doar ca trebuie sa imi fac un grup de 4 prieteni.(voi ma puteti ajuta lasandu-mi nr. vostru de tel printr-un mesaj!) Am nevoie doar pentru a-mi face acel grup de care am nevoie pentru a-mi activa optiunea! Promit ca n-am sa bag numerele in agenda sau sa sun aiurea!

V-as fi recunoscatoare daca m-ati putea ajuta!

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Mie un operator mi-a spus ca ajunge unul si neaparat sa fie pe cartela reincarcabila, nu merge sa alegi prieten cineva cu abonament.Suna-i sa-i intrebi, desi poate reusesti sa gasesti 4 prieteni.Eu am abonament si nu merge.Succes!