| Irina_6314 a întrebat:

Sts triste,,, foarte triste,,, dar in acelasi timp sa fie si "rebele"... nu ca cele care se gasesc pe net! Funditsssa:*:*

Răspuns Câştigător
| Alynutzaaa a răspuns:

Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost!

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

Si decat sa ma gandesc la ce a fost si la cat am de regretat mai bine ma gandesc la viitor si la ce am de castigat

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma!;-j

Din tot ce`a fost nu regret nimic`... Dar acum regeret ca nu putem fi impreuna`! Sti, ai fost totul pentru mine`!

Ambitia te ajuta dar orgoliul te distruge

1 răspuns:
| change12 a răspuns:

Plang si ma "" pe voi