| alwaysfallen a întrebat:

Sufar si simt o tristete enorma si nu stiu ce sa fac, daca ascult o melodie mai lenta lacrimez imediat nu ma pot controla.niste sfaturi. mi-ar prinde bine! multumesc!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...cel mai bine treci peste asta vorbin cu un prieten!
.*chiar si pe mess *
nu poti sa tii in tine la nesfarsit... daca nu iti descarci sufletul, o sa ajunga sa te sfasie pe dinauntru!

3 răspunsuri:
| AG a răspuns:

O sa ti se para poate ridicul ce o sa iti spun, dar incearca doar:
Nu te mai gandi la ce te face sa te simti rau, nu mai asculta muzica "de jale". Pune ceva funny, crazy. Suna o prietena, iesi in oras, sau stai la telefon si radeti, ocupati timpul cu ceva funny, relaxant. Fa ce iti placehappy

| Stegman a răspuns:

Singur te ai nascut, singur te ridici, singur mori. Fericirea tu ti o faci. Daca stai si plangi atragi suparare si tristete. Daca razi esti cel mai fericit. Tu esti rensponsabil de propia ta stare.

| eu1893 a răspuns:

Stai linistit/a. Treci numai printr-o perioada aiurea. Cu totii avem asemenea zile happy. Fa numai ceea ce iti place si nu te lasa doborat/a. Numai bine happy