| TipuNebun a întrebat:

Sunt bolnav mintal daca m-am indragostit de o fata virtuala care nu exista?

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mi se pare chiar iesita din comun pasiunea asta a ta pentru ceva/cineva virtual ...Si apoi comparabil cu ale altora care se indragostesc de copii mici, femei in varsta animale, cadavre, picioare, pantofi, vibratoare, pragul de la usa, masini, biciclete si alte chestii care de care mai bizare pasiunea ta e chiar inofensiva si decenta. Ce mai e normal sau nu in zilele noastre...linia e extrem de fina! Si nici nu cred ca ai probleme psihice. Daca era asa nu mai puneai tu intrebarea asta.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E pierdere de timp, asa ca mai bine uito