| alegnablu a întrebat:

Sunt f singura am 26ani si doresc sa discut cu cineva indiferent de varsta pe diverse subiecte.rog seriozitate

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem conversa pe privat daca doresti.

| William a răspuns:

Te avertizez ca genul de oameni cu care ai vrea tu sa stai de vorba nu intra pe site-uri ca TPU.

| silvia94 a răspuns:

Buna
Nu stiu cum sa cataloghez ceasta problema a ta, dar sunt sigura ca nu ai nici un fel de problema, as putea spune ca acesta este felul tau de a fi, si intotdeauna eu personal am avut o parerea excelenta pentru persoanele mai retrase care nu reusesc sa se integreze deoarece cred ca sunt diferite si mult mai capabile decat majoritatea.
Poti sa imi scrii pe privat
succes