| MissxD a întrebat:

Hei! As vrea si eu sa discut cu un psiholog de pe acest site - as dori un email sau sa vorbim prin mesaje aici. Doresc seriozitate (fara raspunsuri stupide). Multumesc!

5 răspunsuri:
| mikilaina a răspuns:

Buna,
Discutiile pe chat sunt contra-cost. Poti discuta cu un psiholog si prin mesaje - intrebari private, acestea nu au niciun fel de costuri. Numai bine

| MissxD explică (pentru mikilaina):

Privat. Da. Dar nu am cu cine... cel putin pana acum!

| MauiStatue a răspuns (pentru MissxD):

Http://www.tpu.ro/utilizator/atuz nu este psiholog, dar gandeste mai bine decat unul;) majoritatea psihologilor ar trebui sa ia notite de la ea.

| MissxD explică (pentru MonkeyBoss):

Mersi... dar e cu plata. As fi vrut pe cineva care sa ma ajute cu o singura problema happy