| alegnablu a întrebat:

Sunt f singura am 26ani si doresc sa discut cu cineva indiferent de varsta pe diverse subiecte.rog seriozitate

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Te avertizez ca genul de oameni cu care ai vrea tu sa stai de vorba nu intra pe site-uri ca TPU.

| silvia94 a răspuns:

Buna
Nu stiu cum sa cataloghez ceasta problema a ta, dar sunt sigura ca nu ai nici un fel de problema, as putea spune ca acesta este felul tau de a fi, si intotdeauna eu personal am avut o parerea excelenta pentru persoanele mai retrase care nu reusesc sa se integreze deoarece cred ca sunt diferite si mult mai capabile decat majoritatea.
Poti sa imi scrii pe privat
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putem conversa pe privat daca doresti.