| eusuntvali a întrebat:

Bună TPU, este normal ca la vârsta de 14 ani penisul meu sa aibă lungimea de 18cm?
Doresc seriozitate
Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar in imaginatia ta!

| Violleta2022 a răspuns:

La 14 anisori ai un cuc de 10-11cm, nu mai mare.

Dar nu-l mai masura de la buric sau de la gaura fundului, ca nu-i corect de aceea te serie masuratoarea chiar si pe tine.

Masurarea corecta se face cu rigla peste cuculet, ca in imaginea asta:

https://imgur.com/a/kwt4a24

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru a intreba atata lucru, chiar nu trebuia sa-ti faci alt cont de user, puteai sa-l folosesti pe acelasi pe care scrii de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU ai cum să ai 18 cm la 14 ani DAR REȚINE

- dacă o să ajungi în viață să ai penis de 19.5 cm măsurat cum a pus Violeta poza aia o să DISTRUGI ZECI și ZECI de femei când o să faci sex cu ele până când o să te însori.

- o să te caute femeile frumoase și acasă și la muncă și o să te cheme și acasă la ele ca să faci SEX cu ele

DECI - tu să măsori penisul ca în poza aia și când o să vezi 19.5 cm poți să te consideri că ai deja COADĂ de femei frumoase după tine.

ATENȚIE MARE - dacă NU crește mai mult de 17 cm poți să te consideri ca și IMPOTENT pentru femeile FRUMOASE că NU te va căuta nici una ca să facă sex cu tine.

| ZappyTv69 a răspuns:

Buna!

Nu ai cum, fizic. Eu inteleg ce vrei tu de fapt prin întrebarea asta, și e puțin trist.

La 14 ani nu ai de ce sa te îngrijoreze asta, ai timp de la 18!

Și în plus... În ultima vreme fetele nici nu prea de mai uita după asta! Doar să fie ceva mai mare de 10-12. Dar reține, esti încă un copil, și cum cresti tu, crește și el.

Și te rog sa nu iei in calcul răspunsurile Violletei (înafara de cum se măsoară) pentru ca de multe ori ar face orice să atace pe cineva sau să pară mai desteapta.

Succes!