| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa. a VIII-a si as vrea sa merg la liceul Mihai Eminescu(din Bucuresti)...va rog vreau niste informatii despre liceu(cum e, cum sunt profii) pe net nu prea gasesc informatii.va rog mult, orice informatie despre liceu e foarte buna!

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Este un liceu foarte bun!
Profesorii cred ca sunt cam severi, dar si de treaba, din cate am auzit eu!

| Aηηy a răspuns:

Si eu sunt la liceul asta happy profii sunt cam severi dar sunt si batrani care urmeaza sa se pensioneze si astia mai batrani dau note mai mari. Se face carte, sala de sport e cam mica comparativ cu sala de sport din generala. Sunt doua magazine... iti dau id meu si mai vorbim daca vrei.

| Mihaic93 a răspuns:

Nu pot spune ca este mare liceu dar merge(in afara faptului ca sunt rromi langa liceu cu gramada) e acceptabil, oricum nu mai e ce-a fost

| Bteen a răspuns:

Sincer. Aici chiar faci carte (daca vrei). Nu te sfatuiesc sa vii, profesorii sunt buni, dar degeaba daca elevii nu mai sunt. Scoala e urata, adica e nerenovata. Cel putin mie nu imi place. Mai bine gandeste-te la alt liceu. Succes!