| DiannaDi a întrebat:

Sunt originale ceasurile de pe Timestore?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Par a fi originale, dar nu am cumparat de la ei pentru ca nu au sediu in Romania si nici nu au accceptat sa deschid pachetul sa vad daca e produsul comandat inauntru. Deci in caz ca ai o problema cu comanda va fi foarte complicat de rezolvat...

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Are eticheta "Magazin de încredere", prin care dezvăluie cumpărătorilor unde merită să efectueze cumpărăturile, cum pot afla mai multe informaţii legate de livrarea produsului, modul de comandă, despre serviciul clienţi şi nu în ultimul rând despre calitate.

| dullcat a răspuns:

Ce inseamna originale in acest context? Majoritatea sunt oricum facute in China.