| mihaela_9882 a întrebat:

Sunt premii reale in acele concursuri unde primesti voturi pentru un anumit premiu?

22 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Nu cred.

| HEYO.ro a răspuns:

Buna! Daca te referi la Heyo.ro, la concursurile unde sunt premii, da, sunt premii reale pe care le trimitem catre castigatori. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt reale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! asta ma intrebare si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu s-ar putea sa fie reala voi va ganditi ca nu dau ei bani asa degeaba dar intrand oameni sa voteze ei isi fac reclame prin bare la anumite produse si sunt platiti pentru asta asta nu inseamna ca toate siteurile de genul asta dau premi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://fifaclub.org/concurs - Garantat, toate premiile puse in joc se ofera!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred. adevarul este ca nu cred in nici un concurs.incearca concursul click si castigi 500e.totul este minciuna.incearca si o sa-mi dai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ce trebuie sa faci sa castigi?

| scapadeplictiseala a răspuns:

Doar aici pe www.kissid.ro primesti premiile, Cand te inscri sa scrii la nume referal numele meu adica iluzie! Iti multumesc Inscrie-te te rog pe http://www.kissid.ro www.kissid.ro unde aduni voturi si le schimbi in premii la alegere Te rog completeaza cand te inregistrezi la Nume Referal numele iluzie, iti multumesc!

| FlaviusLuis a răspuns:

Da un click SPAMpagina.php?id=1816

| georgedb a răspuns:

Nu stiu