| ImSnow a întrebat:

Sunt rasist si homofob, probleme? laughing)

31 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.La tine.

| mentholinks a răspuns:

La tine, da.

| justanotheruser99 a răspuns:

Absolut nici una.
Dar de xenofobie suferi? Așa ca sa fie pachetul complet.

| ImSnow explică (pentru justanotheruser99):

Cred ca da, cum aflu?

| Drimmero a răspuns (pentru ImSnow):

Zi ceva de dulce pentru unguri!

| Drimmero a răspuns (pentru ImSnow):

Nu esti obligat sa-ti placa de toti, dar ce ai cu ei? Intreb de curiozitate

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ImSnow):

E simplu. Te ajut eu.
Manifesti ură pentru persoane de altă naționalitate sau pentru popoare străine?
Daca raspunsul e afirmativ, esti norocosul care poseda uluitorul pachet "all inclusive". Esti foarte special.
In cazul in care nu îți găsești un loc de munca, nu dispera, te angajez eu.winking

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu ca ii adori, dar promit sa nu spun nimanui. Ramane secret. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Eu rasist nu pot sa fiu,, turnul Babel e la Arsenal,, cat despre unguri...am avut razboaie cu ei, le-am castigat drept si nu au niciun drept sa aiba ciocul mare in Romania!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

E bine sa nu judeci.
Dar de curiozitate, ce afaceri ai tu cu ungurii? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Nu eu personal, ma refer la toata istoria noastra cu ei. Am cunoscut in schimb unguroaice si sunt de treaba pot zice.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Eu am mai multi vecini unguri laughing Cu unii ma inteleg sunt foarte de treaba, dar am unii (mai hortisti de felul lor) pe care ii cam urasc. Si nu e nefondata ura asta. Am mai avut ceva divergente cu ei. Dar e bine, macar asa stiu unde voi pune niste petarzi. laughing
Glumesc. Eu nu fac asa ceva, dar in schimb nu garantez nimic din partea prietenilor mei. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Adrenalina! Vad ca esti buna cu toti,, chiar asa ii accepti pe toti?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu. Sunt antisemitista. Cred in superioritatea rasei ariene. Dar ii tolerez si pe restul.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Vezi ca nu sunt blond cu ochii albastri,, sa nu ma duci spre cuptoarele de exterminare! Esti exemplul perfect de capetenie a doctrinei hitleriste.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Stiu, parca erai brunet cu ochi caprui, nu?
Nu te teme, imi esti simpatic, nu te trimit nicaieri. Oricum s-au desfiintat lagarele. Totusi, pacat de ele... Prea multi tigani pe aici, dar asta e.
Si nu sunt chiar atat de indoctrinata, pana la urma si eu am ochi verzi. laughing Deci accept si exceptii.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Prin ce mai exact sunt simpatic?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Un singur cuvant: caracterul.

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Aia e tot ceea ce conteaza,, caracterul!

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

Ai vazut? Sinapsele neuronilor tai functioneaza destul de bine.
Parca am mai avut o discutie pe tema asta: caracter vs. aspect. laughing Nu-i asa?

| Drimmero a răspuns (pentru justanotheruser99):

Parca... nu mai stiu sigur, pe mine chiar nu ma intereseaza cum arata persoanele cu care ma inteleg,, daca eu ma bine cu acele persoane, nu-mi mai pasa ca unul are 3 urechi si celalalt e gras. Nu pun accent pe fizic atunci cand ma imprietenesc cu cineva. Caracterul conteaza cel mai mult! Dar daca e vorba de atractie venita din partea unei persoane,, atunci tind sa cred ca fizicul ne atrage cel mai mult/

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Drimmero):

laughing Asta era destul de previzibil, dar totusi iti dau dreptate.

| deeeaqq a răspuns:

Susss ranga.

| BlackRose03 a răspuns:

Da,nesimtitule.Esti un gunoi al societatii, un nimic, mi scarba de cei ca tine, rusine...tie! laughing
Gay nu esti?

| ImSnow explică (pentru BlackRose03):

laughing)) tu stii ce inseamna "homofob"

| BlackRose03 a răspuns (pentru ImSnow):

De-asta te urasti pe tine insuti, daca tineai la persoana ta nu puneai aceasta intrebare. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastreaza-ti parerile pentru tine, nu le impartasii si cu altii.
Te-am pupat, iar daca faci asa totul va fi in regula si nu risti la posibile certuri pe aceasta tema.
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te si doare.n pul@ de ei, da, cred ca ai probleme.Ai putea merge insa la un urolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu-mi pasa daca esti homofob si rasist, nici daca erai gay nu-mi pasa.

| Niklauss a răspuns:

Daca nu esti negru si esti faci pe rasistu cu mine si vrei sa ma bati nu cred ca este vreo problema happy

| Ƭᴇss a răspuns:

Îți dau în cap cu ranga.