| Ellaa20 a întrebat:

Sunt singura persoana ce este pasionata de romanele de dragoste?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred.Trebuie doar sa iti gasesti o comunitate.Pot spune ca eram si eu pasionata, dar mi-a trecut dupa liceu.laughing

| VoidEternal a răspuns:

Da.

Cei care le-au scris cu sute de ani inainte sa te nasti tu, le-au creat doar in speranta ca la un moment dat o sa apara cineva ca tine. O, Mesia al genului romance, barzii ti-au cantat existenta.

De asemenea toate editurile din lume care sunt specializate pe categoria romance, se bazeaza pe achizitiile pe care le faci tu. Deci ai grija, industria de carte e in mainile tale.

Cum te simti fiind atat de speciala, unica, as putea spune?

Scuze ironia, dar mi-ai ridicat-o la fileu.
¯\_(ツ)_/¯

| Marius22222222222 a răspuns:

Nu