| jadir a întrebat:

Sunteti de acord cu legalizarea prostitutiei, si de ce?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici nu imi pasa, am auzit ca in capitala sunt bordeluri (cluburi de noapte), cica 2 fosti directori italieni au cheltuit in 10 ani 300.000€ din fondurile scolii in prostituate de la cluburile din capitala Romaniei (Bucuresti).

| Crisis a răspuns:

Legalizata, nelegalizata, tot se va practica.

| cristi1212 a răspuns:

Eu unul sunt de acord pentru ca daca s-ar legaliza s-ar lua impozite din asta si ar fi mai multi bani la stat, nu ar mai fi asa multe cazuri de sifilis, sida etc. Cum a spus si Crisis prostitutia se va practica oricum asa ca mai bine ar fi sa scoatem niste bani din asta. Adica decat sa stea sa-mi ia mie din alocatia de la scoala sau din pensia lui bunicamea mai bine sa ia niste bani de pe urma prostitutiei. Nu e tocmai normal ce spun eu, dar la cum e toata lumea in fuga dupa bani ar trebui sa profitam de fiecare chestie.