| ΔH a întrebat:

Sunteti de acord sa le propunem adminilor acestui site ca pe pagina cu vizualizarea raspunsurilor noastre ( http://www.TPU.ro/site-users/answered-questions/ ) sa vedem si ce punctaje a obtinut fiecare intrebare (Folositor/Nefolositor/Amuzant/Inteligent/Stupid)?

Pe mine chiar ma intereseaza cum au fost votate raspunsurile mele.
Sper ca si pe voi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andym, le deschid cate 2 3 si gata, si totusi, chiar asa de greu este sa pui la punctaj? Ti se scade din salariu daca ai primit vreun stupid, sau de ce esti asa?

12 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Ar fi o idee...

| Psihoyounger a răspuns:

Da, sunt de acord!

Psihoyounger

| cioko19 a răspuns:

Buna andym!

Interesanta ideea.
Eu as fi de acord.

Bafta!

| Swabia a răspuns:

Mai daca cearta nu e "face to face"si nu va bateti nu e interesanta laughinglaughing...glumeam!
andym- sunt de acord cu tine!winking

| CDelia a răspuns:

Ar fi o idee bunahappyeconomisim si timp

| ΔH explică:

@little_angel
nu imi e lene sa apas de 2 ori pe mouse, dar atunci cand ai 100 intrebari, trebuie sa le verifici pe fiecare la rand sa vezi daca acea intrebare este cea votata.
Si cand o sa am 500 raspunsuri, de exemplu? Ce am sa fac? o sa stau sa dau 1000click-uri? unu pentru a intra pe intrebare, unu pentru back + de 500 ori de scroll.

| ΔH explică:

Deschide tu 500 taburi, doar sa vezi ce intrebari ti-au fost votate sau nu.
Iar daca mergem pe principiul "Nu propun, ca de ce mi-ar indeplinii tocmai mie cererea", atunci sa nu ar mai trebuii sa propuna nimeni numic, cum ar fi?

| ΔH explică:

Nu mi se scade din salariu daca am primit vreun "stupid", ci pur si simplu vreau si eu sa vad in ce mod este apreciat ajutorul pe care-l dau utilizatorilor acestui site, sa stiu ca nu stau degeaba pe el.

dar tu?
Dar e treaba ta sa ma convingi pe mine ca aceasta propunere este una proasta?
ok, iti zisesi opinia, acum, urmatorul.

| ΔH explică:

Nu vad cat de greu ar fi de copiat o parte dintr-un cod de aici, si mutat acolo...
Sa zicem ca numele variabilelor nu este acelasi, sa mearga direct copierea, dar se pot schimba.
Posibil ar dura maxim 5 minute aceasta modificare. (daca ar fi codul php asa cum il am eu in minte, nu ar dura nici 2 minute sa fac modificarea asta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu sunt de acord, tii lene sa apesi de 2 ori pe mouse? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@andym si? Deschizi in alt tab, si vezi si ce cred alti utilizatori, si daca cineva tia raspuns, cum am facut eu acum
Bafta happy
Si PS sunt multe propuneri, crezi ca Raluca ar tine cont tocmai de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andym, si daca totusi esti asa destept si faci lucrurile repede, de ce nu deschizi fiecare raspuns? :-)