| Barajag a întrebat:

Sunteti dependenti de ceva anume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De episoadele tale.

40 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Nu am dependente, doar creez dependentawinking

| Flav a răspuns:

Sunt dependent de ploaie, de bere, de fotbal, de apa si de femei.

| albastrel a răspuns:

Da
de dulce big grin
etee nony si eu sunt un dorg si creez dependenta big grintongue

| eek a răspuns:

Sunt dependenta de branza topita feliatahee heerolling on the floor

| SweetCandy a răspuns:

Da de ciocolata..de tv si de nonyrolling on the floor

| Claudiu_6708 a răspuns:

Sunt dependent de aer, fara el nu as putea trai.hee hee

| asya a răspuns:

De baieti, de sport=>De sex!big grin

| Silvia a răspuns:

Da...de ciocolata, cola, pc, mancarea mamei[sunt gurmandaaaa, norocu` meu ca am arderile rapidelaughing], cine stie... poate si creez dependentasmug laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De femeitongue

| LuS[z] a răspuns:

Exist Dintr-O dependenta de iubire a parintilor mei dar eu sunt independenta de lucrurile lumestibig grin

| marry a răspuns:

Dependenta de gustul bun rolling on the floor

| Gabry a răspuns:

Sunt dependenta de wrestlingbig grin

| I'm just me a răspuns:

De PC, plimbari

| Boby a răspuns:

Sunt dependent de heroina dar sper sa-mi revin
Poate ne combinam odata daca raman fara bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De TPU, mai nou laughing

| Cryssy a răspuns:

Da. de iubire.

| FoXy a răspuns:

Era o mel "sunt dependenta de frumusetzea ta!"laughing.

Sincer dependenta suna prea."inchis" pot spune ca orice om are cateva lucruri care ii plac:X.( prietenii, familia, iubitul, obiecte.etc)

Bye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cei slabi si neincrezatori.

| SLeVeN a răspuns:

De World of warcraft... desi pot sa ma abtin momentan dar cand vine un prieten de la tara si jucam impreuna si vorbim pe skype la microfon ne prinde dimineata la pc.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ba dahappyDe ciocolatalove struckO ador big grin

| frumusica80 a răspuns:

Da de iubitul meu .....pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, de iubire... in toate formele ei. Apoi de internet si tot ce tine de calculatoare, de animalutele mele, de tigari si cafea. Am fost dependenta de Cola mult timp, dar de aprox. un an sunt "curata", macar de asta am scapat. happy

| Ioanna2012 a răspuns:

Calculator

| Yly a răspuns:

De iubire, de apa, de guma si ciocolatatongue

| sorin a răspuns:

De colahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de belea aici, o sa stau departe de voi pentru ca eu sint din ciocolata big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt dependenta de alcool, de barbati si de jocuri de noroc!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

De telefon, de aer love struck

| lia a răspuns:

De prietenul meu Jack. Prietenul la nevoie se cunoaste! laughing