| alessia a întrebat:

Sunteti invidiosi? daca da din ce cauza si pe cine?:**:

Răspuns Câştigător
| Elly213 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.sad
Simt o gelozie in mine cand vad fete frumoase populare.
Dar atunci ma gandesc ca am prieteni adevarati care ma iubesc asa cum sunt si uit de acele ganduri.
In plos gelozia si invidia e rea, ne amaraste sufletul.sad
Poate din invidie ajungem sa ne schimbam radical si poate in mai rausad
Nici nu vreau sa ma gandescsad

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-as putea invidia pe nimeni, din moment ce stiu care imi sunt limitele, stiu cine sunt si stiu ce pot sa fac.Pentru cel de langa mine, poate ca scopul era sa treaca cu bine inot.Pentru mine poate ca scopul este sa ecologizez apahee hee

| ScorpionSting a răspuns:

Pe ceilalti oameni la cat sunt sau par ca sunt de fericiti de sarbatori si in general si eu nu pot fi (da stiu, sunt o persoana teribila)

| SexyBoy01 a răspuns:

Eu nu sunt invidios pe nimeni dar cred ca sunt alte persoane care sunt. Buna intrebare craciun fericit.