| Fericire04 a întrebat:

Telefoane cu touch sau gen blackbery, cu butoane mici?big grin De ce?

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Eu aş alege c3 are o tastatură querty faină, singura problemă care nu-mi place este camera de 2 mp iar cu touch, LG optimus sol o minunăţie de telefon cu un ecran de 3.8 inc şi eranul unul foarte rezistent...

| Mădă0611 a răspuns:

Butoane. Ca am niste pitici cu microbii si il sterg des cu servetele umede.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Telefoanele cu touch deoarece arata mult mai frumoase, mi se pare mai usor de folosit si imi place sa umblu pe ecran!

| buttercoree a răspuns:

Touch.
La blackbery ma dor
degetele...sincer