| anonim_4396 a întrebat:

Ti s-o intamplat sa nu ai centi pe tel in oras si sa ceri la cineva din autobuz? si cand?

1 răspuns:
| mihaa a răspuns:

La mine nu sa inatmplat faza asta ca mdehh in 98 nu erau telefoane mobile dar, nu mai aveam tigarii, eram disperata si ca toata rusine vad ce cineva aprinde o tigare si merg ca tupeu si zic: nu te supara ai sa-mi dau 1 fok? si domnu f amabil se ofera ca bricheta dar zic; si o tigare va rog frumosbig grin, mi-a dat 2 tiagrii pff ce fericire pe mine,( era vinerea, eram la liceu si eram din provincie, app sa ma scuzz acumbig grin)