| J0B0MAT a întrebat:

Tineti cu Real sau Barca?

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

OK, recunosc ca m-ai surprins.
Asa este cu Real si Barça in acelasi meci, ne uitam toti, indiferent de echipa favorita.

48 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Barca.

| AvalohAlyn a răspuns:

Barcelooooonaaaa love struck

Desi antrenorul meu preferat (Rafa Benitez) e la Real Madrid chiar acum.laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Totusi,cea mai tare echipa din Spania este Valencia.Cel putin nu e formata din atatia ''increzuti'' ca si Barca sau Real.

Dar ce, stii doar Otelul Galati se ''distreaza'' (sa nu zic altceva) pe Barca, oricand, la orice ora.laughing))))))

| J0B0MAT explică (pentru AvalohAlyn):

La Barca si Real sunt numai vedete.Inainte era altceva, isi promovau mai mult jucatorii din Spania, acum se mira ce nume sa mai aduca.

| T0T a răspuns:

Barcelona!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cu Real - Spania

Anglia - Liverpool
Germania - Bayern München
Italia - AC Milan
Franta - PSG
Portugalia - Sporting Lisabona
Tarile de jos - Ajax
Turcia - Fenerbahce Istambul

| Seba2013 a răspuns:

Cu Realul, dar pierde 4-0, pana acum.
Merita, daca nu s-au antrenat, asa le trebuie!

| J0B0MAT explică (pentru Seba2013):

Si fiindca nu mai e Iker...
Apropo, mersi ca in sfarsit mi-ai raspuns si mie la intrebare.Credeam ca te-ai suparat pe mine.

| Seba2013 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Si fiindca nu mai e Iker... ceeeeeeee?
Sa nu zici ca ti cu Barça?
Nu-i nimic, draga, nu sunt fanatic.
Eu ma am bine cu suporterii barcelonei.
Este unul care face badjocura, sigur luni se ia de mine.
Ce sa faci, suport cosecintele.

Sa stii ca, chiar daca nu ti-am raspuns, m-am uitat peste intrebarile tale.
Nu ti-am raspuns poate, fiindca am considerat ca altcineva ti-a raspuns ce am vrut eu sa iti raspund.
Dar lasa ca mai esre timp, intrebarile nu expira.

| J0B0MAT explică (pentru Seba2013):

Eu tin cu Spania. love struck
Cu echipe de club mai tin cu Atletico Madrid, Sevilla si Chelsea.Cu real si barca in acelasi meci n-am preferinte, ma uit pentru frumusetea meciului.cand joaca, cu alte echipe depinde cu cine joaca, uneori tin cu barca alteori cu real.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Chelsea PE Viata!

| J0B0MAT explică (pentru Seba2013):

big grin

| Seba2013 a răspuns (pentru J0B0MAT):

OK, recunosc ca m-ai surprins.
Asa este cu Real si Barça in acelasi meci, ne uitam toti, indiferent de echipa favorita.

| Seba2013 a răspuns:

Mersi, dar sa stii ca acel raspuns este al tau, dar reprodus de tine.
Deci smechero, ti-ai dat steluta tot tie.
Hhehehahaha.
Ramos, caracter, corason y pasión.

| Seba2013 a răspuns (pentru Seba2013):

Reprodus de mine, nu de tine.

| J0B0MAT explică (pentru Seba2013):

Ce vorbesti? Am vrut sa fie egalitate, sa nu se supere niciun fan al barcelonei sau al realului.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real Madrid

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

Si tati tot cu Real tinewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Om destept laughing

| J0B0MAT explică (pentru anonim_4396):

laughing)

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Le-a sunat apa in cap celor de la Real mai ales lui Ronaldo. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mda am vazut. Incompetentul ala de antrenor i-a scos pe James si Marcelo care au jucat bine si l-a lasat pe prapaditul ala de Benzema care nu a facut un rahat. Nu ca Ronaldo sau celalat atacant au facut cine stie ce. Nici nu stiu la ce a mai jucat Benzema daca nu s-a refacut complet

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

La un moment dat Ronaldo era expresia deznadejdii si neputintei.O merita deoarece sunt mult prea increzuti.Nu sunt fan sau suporter a nici uneia dintre echipe. Insa obraznicia merita sa fie taxata asa cum se cuvine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nici eu nu sunt fan, de cateva luni am reinceput sa ma uit si eu din nou la fotbal, si asa ma uit doar la meciurile mari gen astea sau MU si asemenea. Oricum si-au mai luat-o ei in trecut de la o echipa nu prea grozava, si Barca la fel. Nu a fost ziua lor atata tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barça! Barça! Barçççça! applause

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai ignore de la mine straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai frânt inima broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barcelona

| Daniellllll1 a răspuns:

Chelsea!
Dar imi pare rau de Marcelo, Benzema, Bale, Ramos
Au mancat bataie cu 4-0 ...aoleu! rolling on the floor

| J0B0MAT explică (pentru Daniellllll1):

Ramos love strucklove strucklove struck

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Iti place de Ramos? rolling on the floor Credeam ca de Ronaldo la 99% dintre feterolling on the floor

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

*ca 99% (...)

| J0B0MAT explică (pentru Daniellllll1):

Nuuuuu. Niciodata nu mi-a placut de el.Are prea multe aere.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

rolling on the floor

| J0B0MAT explică (pentru Daniellllll1):

De ce razi ba? Ce nu e de placut la ramos?

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Vezi de ce spun eu ceea ce spun?rolling on the floor

| J0B0MAT explică (pentru Daniellllll1):

Habar n-am despre ce vorbesti.Nu te mai lua de Ramos ca ne certam!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

N-am nimic cu el, intr-un fel il apreciez pe el si Courtois, dar ma enerveaza, ca iti da cu toporu' pe la spate.Acum 3-4 ani, in semi-finalele champions league, el si cu Lewandowski, isi dadeau pumni in gura, cand nu vedea albitru rolling on the floor

| J0B0MAT explică (pentru Daniellllll1):

Hai lasa-ma. uita-te la aerele pe care le au ronaldo, neymar si messi si cat de prefacuti sunt.La echipa de club sunt ridicati de ceilalti jucatori.Li se vede adevarata valoare la nationale.

| Seba2013 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Un fundas trebuie sa fie mai agresiv.
Eu am vazut meciul si nu este adevarat.
Ramos l-a tins din greseala, s-a vazut clar, dupa aceea Lewandowki, facea tetru.
Dupa meci, Ramos nu a fost santionat, pentru ca, camerele au vazut clar.
Realul a luat "la decima" din cauza lui.
Caracterul lui Ramos, mai rar gasesti in fotbal.

| J0B0MAT explică (pentru Seba2013):

Corect!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Courtois e mai bun ca toti! PUNCT.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru Seba2013):

rolling on the floorDaca nu vede albitru, n-are ce sanctiune sa-si ia.Doar in cazuri speciale, cand Uefa sanctioneaza cu amenda + etape de suspendarew.Dar, e adevarat, Ramos, e cel mai bun fundas central din lume.

| J0B0MAT explică (pentru Daniellllll1):

Pentru tine.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru J0B0MAT):

Yap

| Seba2013 a răspuns (pentru Daniellllll1):

Dap.
Courtois este unul dintre cei mai buni.

| MrLucas a răspuns:

Bayern/Chelsea laughing) Nu imi place niciuna din cele 2.

| J0B0MAT explică (pentru MrLucas):

Nici mie in mod special. Ziceam mai mult in meciul de azi.