| mgtow a întrebat:

To confirm, your trial at our wembley branch is on friday at 10 00 am. Ce vrea sa zica cu acel trial? Perioada de proba pe o durata scurta sau dau proba directa pe moment? E vorba de angajare la o firma

1 răspuns:
| Nitunitu a răspuns:

Cred ca se refera la o proba, posibil la un test.

Cred asta pentru ca a specificat is on si nu starts at.

Cand spui is on friday at 10 00 am te referi la faptul ca o sa fie mai multi candidati si de acolo se vor face preselectii, selectii si dupa aceea se va alege o persoana pentru a intra la munca sau in perioada de proba.

Succes!