| anonim_4396 a întrebat:

Toata lumea pune intrebari numai pentru fete, atata sexism rar vezi. Pun si eu una doar pentru baieti, ce naiba.

In drum spre casa ascultam melodia asta ( las link mai jos ) si la un moment dat spune "I kissed a girl just to try it, I hope my boyfriend don't mind it." Si chiar ma gandeam, cum naiba as reactiona la asa ceva. Asa ca va intreb pe voi ( stiu ca e 99.9 % probabil ca nimeni sa nu vorbeasca din experienta ) cum a/ti reactiona daca v/ati vedea iubita sarutand o fata? Ce v/ar trece prin cap?

Melodia https://www.youtube.com/watch?v=tAp9BKosZXs

55 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu unul dacă eram fată cred că mă sinucideam, la cât de greu se maturizează băieții. Ce promisiunea nirvanei, raiului din facultate, când am cu cine vorbi. Având în vedere că sunt și fete/femei ceva mai masculine, pe lângă alternativa bărbat un dildo sau strap-on nu ar fi sunat rău deloc. Pe bune că nu înțeleg tipele care nu sunt bisexuale. Au și ele specimenele lor, dar totuși parcă după prima tinerețe sunt ceva mai "complete". Nu mai vorbim de timpuri când femeia stătea la cratiță și bărbatul aducea banii, o futea și se culca.
Să asist la așa o scenă aș savura-o, firește. Aș zâmbi, apoi aș merge și mi-aș săruta iubita. După care m-aș întoarce la cealaltă și i-aș zice că are gust bun.

| RAY a răspuns:

Cum a/ti reactiona daca v/ati vedea iubita sarutand o fata? Ce v/ar trece prin cap?
Si daca nu ai iubita ce sa raspunzi, eu nu cred ca exista fete fidele, serioase, sincere desi nu as spune nimic

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Hai ma ca e cineva pentru toata lumea. Crede/ma cand iti zic asta.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur ca da, in Germania exista destule dar eu sunt in Timisoara

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pleaca in Germania atunci, ce te retine?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

As zbura acum in tara mea paterna dar nu pot momentan

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Lasa ca pleci tu singur cand baga astia euro in ROmania rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Se va duce EURO in jos de tot, si asa Germania a pierdut mult cu trecerea la euro asta mai ne lipseste inca o o greceie

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Si in Italia a facut prapad aceasta moneda. Nu vreau sa imi imaginez ce o sa faca din Romanica.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Italia mafia, hotie, prostitutie, droguri nu ma mir, este o tara ca Romania

| Drimmero a răspuns:

As rade extrem de mult, iar apoi o iau la rost,, o pun sa aleaga de fata cu acea tipa, ori pe mine, ori pe ea.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Poate nu e iubire, ci doar o experienta. Ce te faci atunci?

| Drimmero a răspuns:

Tot e de prost gust, parerea mea, indiferent ce ar fi, sa ai partener si sa vezi ca se saruta cu altul/alta))))

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

AS intelege imediat cum s/ar simti unu sa o vada pe iubita lui ca se saruta cu altul, dar cu una? thinking

| T0T a răspuns:

I-aș spune că dacă tot sărută o fată am și eu pretenția umilă să o facem în 3.

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Spune si tu "Ménage à Trois". Atata am invatat si eu din excursia la Paris laughing.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am învățat nimic că nu am bani de Paris dar acel trois cred că spune ceva destul de sugestiv xD. Nu e cum nu aș fi propus asta deja cuiva.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Benfica,Basel,Tska...vechi amici, primele 2 v-au scos o data)))))... daca nici acum nu iei grupa, inseamna ca esti o rusine.

Arsenal nu scapa de un Real, Bayern sau Juve...cat bulan au unii, fabulos.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

E grupă aproape de Europe League, e bine

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E de intertoto...))))) tot nu o castigati!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Cu 4-0 pe toate, așa cum am obișnuit haterii și tunarii.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Va scoate Benfica fotbalul din cap, Basel la fel...

Bulan pe voi si Pool, grupe de Uel))))). Noi ne calificam cu Bayern, Bvb in grupe, voi si cormoranii faceti de ras Anglia cu eliminari de la toti descultii.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ce glumă proastă. Ce aș râde eu dacă sunteți voi scoși din EL.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Jucam cu rezervele si tot luam locul 1... Nu are cine sa ne ia fata in grupe.

Tu uiti un lucru, Arsenal e Arsenal!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Haha, uiți un amănunt legat de echipa ta "mișto"...Stoke City 1 - 0 Arsenal

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Cum poate fi Utd luata in serios cand Bournemouth a marcat mai multe goluri decat voi?

Asa se intampla cand bulanul te domina, o victorie in fata lui Arsenal pe cand? Sau nu mai stiti ce-i aia?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Voi vorbiți de bulan când la voi golurile vin doar în minutele 80+?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Meciul tine 90+ minute, unde e bulanul? In majoritatea meciurilor egalam atunci cand putem bine mersi sa luam 3 puncte, avem cel mai mare ghinion...suntem doar compensati pe jumate.
Punem presiune si d-aia marcam asa, ai vazut cum jucam cu pistolul la tampla?

| 1231242 a răspuns (pentru Drimmero):

Drmmero ce parere ai ca a pierdut fcsb?

| Drimmero a răspuns (pentru 1231242):

Pramatie de echipa, imi e indiferenta.

| 1231242 a răspuns (pentru Drimmero):

"Nu meriti sa traiesti pentru raspunsul asta"
Florin Salam

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Uneori din pistolul ăla iese steagul abandonării, la fel ca în desenele animate.

| Drimmero a răspuns (pentru 1231242):

Cum sa urmaresti liga 1?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Arsenal nu cedeaza!

| GoldenZenith a răspuns:

laughing ce este așa ieșit din comun?
M-am pupat și eu cu vreo 2, 3 fete la viața mea. day dreaming o experiență kinky. Nu este ca și cum te îndrăgostești de tipa respectiva.

| Nilsson a răspuns:

Fetele sunt un mister pentru baieti si sunt greu de inteles, de asta multe intrebari li se adreseaza happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca se gandesc:"Ce-ar merge un menage a trois!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-ar gândi la cum ar fi să și-o tragă cu două. Ce băiat ar fi deranjat de asta? E o chestie prezentă în fantezia oricui + că sărutul dintre două tipe e văzut ca pe ceva sexy, spre deosebire de cel dintre ăia gay.

| 1231242 a răspuns:

As incerca cum spune americanu trycycle.

| 1231242 a răspuns:

Prin intrebarile tale imi aduci aminte de "cradinciosu" de EmptyBook, probabil a murit.

| anonim_4396 explică (pentru 1231242):

A dat coltu sa cumpere mere si nu s/a mai intors sad

| m1dn1gh7 a răspuns:

N-am patit. Daca nu e bisexuala, as considera c-a fost o joaca, daca mai vad atunci incep sa-mi pun semne de intrebare. Nu mi-ar pica ok.

| Teffan a răspuns:

Acelasi sentiment pe care l-as fi avut daca se saruta cu un baiat.

Totusi, intr-un fel mai diferit.
As fi probabil mult mai ingaduitor si calm, pentru ca, lesbiana fiind, a ales sa stea cu mine ca sa nu fie luata la batjocura de oameni.Stilul de viata straight este cel mai sigur mod de viata.Restul e hardcore,"in tara lui Eminescu si a lui Brancoveanu"(sarcasm,folosindu-ma de citatul underground al homofobului oficial al Romaniei,Vadim Tudor,totusi, mort)
Fara sa isi mai poata ascunde homosexualitatea si fara sa o mai poata tine in frau, este atrasa de fete ca de un magnet, astfel cedeaza limitarii sociale si atinge fericirea, care nu ma include pe mine.

Si foarte bine face.

| Kiwibibilă a răspuns:

Toate prietenele mele se sărută între ele şi se şi pozează, cică e de distracţie.

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

"intre ele". Sa inteleg ca pe tine te evita? laughing

| Kiwibibilă a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-e scârbă laughing

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Esti si lesby badgril?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Văd că cu vremurile tot avansează, când eram eu în școală erau simple îmbrățișări, acum au început să se lingă. Fiind totul din distracție, mă întreb ce urmează.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Sincer îmi vine să vomit numai când mă uit la ele.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Pe tine numa badboys te sarut badgril, dar cu tine e periculos

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Muşc

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Mandruto mie mi frica, imi bate inima tare cand te citesc

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Bate corazonu

| anonim_4396 explică (pentru T0T):

Eh, asa sunt vremurile. Cand eram eu la scoala in Ro abia vedeai 2 3 cupluri ( ma refer in a 7a ) in a 8 in Italia, nimic, la liceu toata lumea avea laughing. Acum deja din clasa a 5 au toti iubite si iubiti. Cand o sa avem noi copii o sa apara relatiile din gradinita.

| anonim567833 a răspuns:

Chiar mi-aș dori o parteneră bisexuală...Plus că am și fantezia aia în 3, adică eu, ea și încă una, nu unul laughing