| Sorrynel a întrebat:

TPU, am o mare problema: Astazi mi-am luat iPhone 3G, am luat iTunes pe calculator, apoi am dat " restore " la telefon, apoi mi-a aparut o eroare la caluclator (The iPhone could not be restored. An unknown error occurred [1015]) si acum nu-mi mai merge iPhone-ul (imi arata un cablu USB cu o sageata ce arata spre iTunes). Va rog ajutati-ma! Sunt diperat! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ovidiuionita a răspuns:

Salut!
Telefonul tau se afla in Recovery Mode. Iti recomand sa intri pe http://ih8sn0w.com/ si sa descarci iReb, pentru Windows. Conectezi iPhoneu-ul la PC, il lasi sa-l detecteze, inchizi iTunes, si in iReb foloseste functia de Recovery Mode Loop Fixer. Selectezi acolo modelul tau de iPhone si face mica aplicatie totul.
O zi buna.

1 răspuns:
| Sorrynel explică (pentru ovidiuionita):

Nu mi-a mers crying