| zalisa a întrebat:

am încercat să fac update la software-ul ipodului meu (ipod touch 1st gen), am urmat întocmai paşii de aici : http://www.whited00r.com/installation/, însă, după ce apăs shift+restore îmi zice ca e în curs de instalare, instalează câteva secunde şi dupa îmi da eroare (The Ipod could not be restored. An unknown error occurred (1600) ). Ştie cineva care e treaba, ce pot sa fac ca să pot instala şi să nu-mi mai dea eroare?

1 răspuns:
| solumaam a răspuns:

Procesorul ipod-ului fiind model vechi nu suporta updatele pe care doresti sa il instalezi!