| TrixLove a întrebat:

TPU...am urgenta nevoie de voi. Dau funda! Am nevoie urgenta de ajutorul vostru. Va implor ajutati-ma e ceva urgent... sper sa rezolv in seara asta, deci va rog nu ezitati sa faceti ce va rog. Dau funda, vot, tot ce vreti voi!
Intrati pe site-ul asta:
http://shenlong.eu/index.php?section=register
si faceti-mi un cont. calculatorul meu refuza sa-l faca din cauza unor modificari pe care i le-am facut si nu mai merge sa fac conturi de pe calculatorul meu. va rog sa completati asa :
LOGIN: Xorryx1997
Haslo: denisadenisa
Powtors Haslo: denisadenisa
E-Mail: xorryx@yahoo.com
Tajna Odpowiedz: 1233210
Si atat.
Va rog sa-mi confirmati apoi ca l-ati facut si ca l-a acceptat. Sper sa nu fie ceva de la site. Va multumesc anticipat si va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Nu merge

| ღNameღ a răspuns:

Am incercat si nu merge, ...imi pare rau...

| Feliciann a răspuns:

Nu merge, funda?