| anonim_4396 a întrebat:

TPU va rog eu mult ajutati-ma. Caut melodia asta de cand a aparut si nici pana in ziua de azi nu am gasit-o. Zice ceva de genu in ea... i wanna give bisagea, robetro give bisagea. ma rog nu stiu sa scriu versurile bine. ca nu prea inteleg. o da mai mereu la radio canta o fata. si numai asta zice. va rogg.

Răspuns Câştigător
| VariantaShatena a răspuns:

Buna!:)Stiu Mel e super uite aici http://www.youtube.com/watch?v=BD-psGv4KMc Dj Georgescu ft. Lara-beside you funda?:D

2 răspunsuri:
| JulietteJokes a răspuns:

Canta mossano