| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Traiti bine?laughing

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Acum nu se mai traieste se supravietuieste

| Silvia a răspuns:

Da, şi nu datorită lui Băsescu.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Cateodata da, cateodata nu.Asa-i la noi...cand ai varza n-ai butoi, cand ai p***a, n-ai un coilaughing
scuze expresia dar ma apuca...big grin

| Rukhsandra a răspuns:

Daaa... excelent chatterbox

| baru a răspuns:

Salut.Noi, ne-am ales calea. Noi, suntem cei care am decis, daca vom fi fericiti, sau nu. Cand, iesi din casa, si vezi numai oameni tristi, suparati, ingindurati, oare mai potii fi fericit? Cand vezi atata nedreptate, atata, umilinta, atata saracie, mai poti fi fericit? Aicia nu se pune problema de parte materiala, ca si interior ca si suflet. Se pare ca exista o arecare, presiune, din exterior care ne face mai grijulii, mai atenti, mai suparati, si mai vigilenti. Eu ca si persoana, nu ma pot plange, dar, asa se spune: Fericirea este langa tine. Nu trebuie sa o cauti. Dar vad langa mine, numai tristete. Dar sa termin intr-un mod, mai optimist, Ma bucur ca existi, ca ai pus aceasta intrebare, si ca poate ne vom gandi, ca merita sa fi intr-adevar fericit. Fericire ti-o faci singur. Pa, si sa fi fericit, sau fericita. Pa

| Helvete a răspuns:

Pff. Pe naiba. Nu traiesc deloc bine. Traieste cineva? In afara de aia 'de sus'? straight face Nu prea cred.

| matadoru a răspuns:

Da.Atata timp cat am o familie, am prieteni am ce manca si ce bea, nu pot sa ma plang de nimic.Deci traiesc bine!

| andrei a răspuns:

Uneori da uneori nu

| Mik3 a răspuns:

Foarte bine, ma bucur de viata happy

| KaMy a răspuns:

Pfoaaaaaaaa si inca cumlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau pe afara.

Întrebări similare