| TheToxicNightmare a întrebat:

Trebuie sa fac niste poze cu mine pentru revista clasei, ce pozitii stiti ca nu am idei?big grin

6 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! pai;-? ce spui de aceste pozitit :
stai in picoare cu mainele sprijinite in brau si capul intr-o parte
pe un scaun inversat cu o palarie misto laughing
sau in picioare cu un picoar peste altul si mana peste un picoar si ceaalalta care este sprinjinita de cap mie imi ies ft funny laughing
pa pa :p

| kukubau a răspuns:

Poi incearca sa te apuci de fund si sari in sus laughing

| coddy24 a răspuns:

69 /69/69 laughing asa tii fetele de partea talaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca unele decente. iti mai pot sugera sa iti petreci mai mult timp pe la scoala de vreme ce n-ai invatat inca sa scrii corect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu una.Barbatul deasupra.

| roza_5034 a răspuns:

Sati spun sincer pozeazate cit mai sexy, nu goala dar am invedere niste pozitii sexy. punete pe pat sau chiar jos si pozeazate in poza doggystyle,