| RAY a întrebat:

Tu cand isi alegi un prieten de sex opus te intereseaza aspectul fizic? ai mai ramane prieten cu el daca ti-ar spune nu te plac la fizic? cum isi alegi prieteni ce cerinte ai de la un prieten? ce inseamna a avea un prieten? cand sti ca isi este prieten cineva cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| AndreiWeisz a răspuns:

Nu, am prietene de sex opus care nu sunt tocmai dragute sau frumoase. Ma intereseaza sa fie misto, sa pot vorbi cu ele. Degeaba e frumoasa daca nu prea avem nimic in comun.

40 răspunsuri:
| RAY explică (pentru 1231242):

Ai dreptate nu spun nu, asa e, cei drept e minora deci mai bine e asa cum ai scris tu

| Kiwibibilă a răspuns (pentru 1231242):

Wauu ma simt onorata.

| 1231242 a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Ma bucur ca esti sincera.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Nu ii lua în seamă. Ești f drăguță.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Neh, am 60 kg la 1, 72. E perf.

| alexmaretul a răspuns:

Nu ma intereseaza fizicul lui.
Si daca el se ia dupa cum arati, cu siguranta nu as fi prieten cu el pentru ca judeca oamenii dupa aspect.
Cu placere! Roman altruist!

| alexmaretul a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Si cati ani ai?

| Kiwibibilă a răspuns (pentru alexmaretul):

Cati imi dai?

| Daniel9988 a răspuns:

Pai nah nu stiu daca ti-ar placea sa dormi si sa te trezesti langa intruchiparea lu' naiba...Deci un pic de frumusete tot trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îm aleg prietenii după aspectul fizic. Dar recunosc că mă simt incomod lângă persoanele scunde, simt că mă judecă permament (eu fiind mai înaltă).