| Fetita22 a întrebat:

Daca imi bate inima tare tare cand vb cu un baiat sau cand imi trimite un mesaj inseamna ca imi place de el? Aspectul fizic si felul cum se comporta imi plac, dar daca cand vb cu el inima imi bate tare tare inseamna ca il iubesc cu adevarat? El mereu ma baga in seama si vb mult.
Deci imi place de el?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai emotii, iti place de el, iubirea o sa vezi ca e ceva mai mult

| neutrino a răspuns:

Mai usor cu iubirea, dar sigur esti indragostita! Bine ar fi sa faci deosebirea intre cei doi termini.

| Lawliet14 a răspuns:

Nu e evident?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu confirm n-o sa-ti mai placa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti place de el. pana la dragoste mai e multa fasole de mancat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e vorba de iubire. doar îl placi foarte mult.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Da,iti place

| Anna121 a răspuns:

Il simpatizezi, dar e cam devreme ca sa fie vorba despre dragoste adevarata. Ea vine cu timpul, dupa ce partenerii se cunosc mai bine.

| ZAsiral a răspuns:

Da.

| Bwhã_Alex_1996 a răspuns:

Este clar ca ai emotii si iti place de el fa ti curaj si spune-i ca il iubesti sau ce simti tu. Funda?