| คlєxヅ a întrebat:

Tu cati ani ai vrea sa ai? Si cati ani ai de fapt? Cum te numesti? Cum ai vrea sa te numesti?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cati ani as vrea sa am? 22!
Cati ani am? Mult mai multi!
Cum ma numesc? Cum m-au botezat.
Cum as vrea sa ma numesc? Tot asa.happy

| thegatekeeper a răspuns:

Am 17 si as vrea sa raman la varsta de 18 ani (chiar daca asa ceva e imposibil).
Sunt multumita cu numele meu.

| Yukidaruma a răspuns:

Am 14 ani, si as vrea sa am iar 7 ani, ca imi e dor de 1-4 cand faceam bastonase laughing love struck
Ma cheama Elena, dar mi se spune Elyy ceea ce imi place, si nu as vrea sa ma cheme altfelwinking

| smile4mee18 a răspuns:

Am 16 si ma bucur.Ma cheama Adelina si-mi place!big grin

| andreeaoprea a răspuns:

Hehe eu as vrea sa raman la 20 de ani:X nici nu prea imi vine sa cred ca am 21 dejalaughing uneori am impresia ca am tot 20big grin cu numele ce sa zic, oricum ma cheama andreea si toata lumea imi zice adina. eu sunt multumita cu ambele.