| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu de cate ori pe saptamana iti schimbi pozitia de dormit noaptea in pat?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Tu cand mai schimbi intrebarile astea de rahat?

| T0T a răspuns:

Mă întreb cât de multe poziții pot exista? Eu dorm pur și simplu cu capul pe pernă pe perna, întins pe burtă ori într-o parte în fiecare noapte.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu "incerc sa adorm" in toate pozitiile, dar nu prea reusesc, singura pozitie buna de dormit pentru mine este pe burta. Se mai intampla sa ma mai trezesc uneori cu capul in partea cealalta a patului si cu picioarele pe perna, dar asta nu e o problema rolling on the floor

| justanotheruser99 a răspuns:

laughing eu dorm cam în toate pozițiile posibile si le schimb aproape in fiecare noapte de câteva ori.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai eu dorm pe o parte sau pe burta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dorm mereu pe spate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avand in vedere ca rudele mele se trezesc cu vanatai daca dorm cu mine in pat...