| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Uitați-vă puțin aici!
https://www.youtube.com/watch?v=EoCsluHDul8
Ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Păi dacă nu ai chef să-ţi sapi grădina, scrie prin diverse locuri diverse fraze cu diverse conotaţii cum că ai ascuns diverse chestii prin diverse locuri şi vor veni nişte băieţi cu diverse utilaje si o vor săpa ei.

Răspuns utilizator avertizat
| StrongHeart a răspuns:

Oricum zuckerberg sau cum dracu il cheama urmareste tot ce facem, de ce sa imi pese pana la urma?

| StrongHeart a răspuns (pentru gogu220):

Esti foarte divers as putea spune laughing

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru StrongHeart):

Da, Zuckerberg. Dar mă întreb ce o găsi așa de interesant într-o conversație între doi teroriști: „Bă, ai adus chestia aia?" „Ce chestie?" „Bă, bomba!" „Da, am adus-o, stau la o bere să-l calmez pe Zuckerberg și vin la tine!" =discuție banală între doi teroriști și ce poate zice FBI-ul sau ce era despre asta?

| StrongHeart a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

FBi e pe aceeasi felie cu teroristii laughing