| anonim_4396 a întrebat:

Un An Nou fericit tuturor si multa santate!

10 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Multumim de urari, ele sunt binevenite si ne incalzesc sufletele. Sper ca si pentru tine Noul An sa fie benefic, sa fii sanatoasa, sa ai parte de reusite, de impliniri, de fericire, de noroc si de buna intelegere cu toti cei dragi tie.
Mai sper ca acest an, sa-ti aduca prinos de energie pe care s-o cheltuiesti pentru realizarea viselor si sperantelor tale.
Pentru ca acest site este si un site al prieteniei, imi permit sa urez tot binele din lume pentru toti userii TPU si pentru cei ce-l administreaza, pentru ca implinind un an de functionare, imi permit sa apreciez ca, este in topul preferintelor pentru multi oameni si mai ales pentru tinerii care inca isi cauta personalitatea si autodefinirea.
Mai sper ca cei ce au putinta de a raspunde la intrebari, s-o faca cu suflet si sa fie intr-adevar de ajutor. Asadar, spor la munca si un an rodnic pentru noi toti.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani si multa sanatate tuturor!

| gabitza05 a răspuns:

La multi ani cu veselie, sanatate pe vecie, casa plina de bucate, dragoste pe saturate, bani la greu, noroc cu carul, ce doresti si sus paharul!

Un an nou cat mai bun happy

Răspuns utilizator avertizat
| ioana_3915 a răspuns:

Un An Nou Fericit si tie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani! Multa fericire, sanatate si iubire si fie ca visele sa se implineasca! Cu drag, Stejara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani tie si tuturor celor dragi domnisoara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Emblema exotismului, ti-ai facut destul de cap tu si trupa ta"atomica"Sint trimis de altii ca si voi.Ati ramine la nebun dupa tine fara dezbateri ce naibii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumim la fel .

| NikolasXD a răspuns:

Multumesc si tie