| Anonimm30 a întrebat:

Un baiat cuminte sa fie impreuna cu o fata rea. Ce parere aveti, il pune fata la treaba, il foloseste ca pe un sclav? Se poate?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Astea timide care se dau sfante sunt zdrente, alea rele sunt mai sincere

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ce inseamna baiat cuminte, ce inseamna fata rea?

Daca sunt impreuna, ma gandesc ca ei vor sa fie impreuna. Iar daca vor asta, ma gandesc ca le este bine, ca altfel nu erau impreuna. Deci... cred ca se exclude partea in care cineva se foloseste de cineva.

| Catrice a răspuns:

Da fix, săracul băiat, devine sclav...