| lifeistough a întrebat:

Un exercitiu de imaginatie:ce-ar fi daca am locui pe Jupiter(cea mai mare planeta din sistemul solar-de 11 ori mai mare decat Pamantul)si deci ar fi atmosfera la fel ca atmosfera Pamantului; va dati seama cate tari ar fi cred ca peste 5000 de tari pe care le poti vizita sau chiar locui in ele!

3 răspunsuri:
| Just kidding a răspuns:

Uai love struck daa...numa sa ai si bani sa le vizitezi laughing) :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si ce sa faci acolo taticule? si pe Terra sunt o gramada de tari in care poti locui, nu te alunga nimeni, banuiesc ca le-ai vazut pe toate!
In caz ca le-ai vazut pe toate iti recomand plajele din kenya sau Irak.
Care e intrebarea, daca-mi dau seama? raspuns: da imi dau seama!

| GodBlessYou a răspuns:

Am fii cu 11 ori mai greiwinking