| chaseyoung a întrebat:

Un pet-shop prin militari cu acvaristica? stiti cumva daca cel din drumul taberei "coralis" mai este deschis? funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, coralis inca este deschis. Poti merge oricand de Luni pana Duminica si il vei gasi deschis.

O zi placuta!

| Doctorfishadi a răspuns:

Da Coralis este deschis si inca este cel mai mare din Bucuresti(sa vezi ce pesti a adus alex(patronul magazinului))! Alte magazine acvaristice ar fi:unul prin militari-tot din reteaua Coralis(este chiar pana sa intri in piata gorjului), unul in piata moghioros-tot din reteaua Coralis, ar mai fi hornback militari(greu de egalat in ceea ce priveste hardware acvaristic), si maxi pet(nu am fost niciodata)! Funda!