| Anonymus3000 a întrebat:

Un sportiv are voie chipsuri?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Hai ca e penala intrebarea laughing)

| ToxicGirl a răspuns:

Pai are voie.Dar nu e indicat! Deoarece de la cipsuri de ingrasi si nu te mai simti asa in forma.Deci daca esti sportiv nu e de preferat sa mananci cipsuri happy

| Stefy2011 a răspuns:

Da Dar, Nu Are Voie Sa Manance Des, Si Mult big grin Funda?puppy dog eyes

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Depinde de ce sport practici... in mod normal o punga cu chipsuri n-ar trebui sa ti faca mare rau, dar in orice caz nu in fiecare zi, o punga pe saptamana maxim...

| Solanoo a răspuns:

Are voie dar mai rar. Un sportiv ca orce om trebuie sa manance putin de fiecare.

| KatherinePierce1864 a răspuns:

Pai normal nu. Imi pare rau daca iti stric buna dispozitie de azi daca esti sportiv, si chiar iti place sa mananci chipsuri. In general nu cred ca ai voie. Dar depinde de organism. Sau ma rog... FUNDA?