| anonim_4396 a întrebat:

Unde faceti Revelionul?

15 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Acasa, pe mine ma face sa stau acasa si sa vad artificile.

| Ana a răspuns:

In Constanta happy

| Cryssy a răspuns:

Sper ca vom putea sa ajungem (eu si iubitul meu) la un prieten la tara, unde vom fi mai multi... Dar acum cu zapada asta si drumurile care sunt blocate. rolling eyes Nu se mai stiesad. Daca nu ajung la prietenul ala il fac acasa la iubitul meu. happy

| Slavic a răspuns:

Desigur acasa cu familia o familie frumoasa este un revelion reusit

| Kidu a răspuns:

Acasa, impreuna cu familia.hee hee

| AldanaBlue a răspuns:

Sufar ca nu pot merge la munte...deci acasa sad. La anul o sa fiu pe partia de ski.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Acasa. Tu?

| ştrumf_8528 a răspuns:

Acasa cu familia si prieteniihee hee caci de anul nou cartierul meu parca ia foc de la artificii day dreaming

| pysyuctzza a răspuns:

Gardaland-verona

cu iubi. :X

si dupa cred ca iesim la un restaurant cu prieteni...
dar partea cea mai buna vine dupa:acasa cu familia big grin chiar daca nu o sa fie d erevelion pentru ca la gardaland stam 1 zi si o noapte. big grin e cel mai mare parc de distarctii din italiawinking daca viii aici nu poti sa il pierzi.

| mada_4135 a răspuns:

Acasa impreuna cu familia, u?

| mada_4135 a răspuns:

Acasa impreuna cu familia, tu?

| BuLLetBtwin a răspuns:

Acasa, cu prieteni si familia.

| clauclau_6191 a răspuns:

Am inchiriat 40 de persoane 1 vila la predeal 3 zile, o sa iasa nebunieeeeee,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu noi il facem. el ne face pe noi.pe mine m-a facut de servici.ca nu putea sa cada pe 2 ianuarie cand sunt liber.de-al naibii.ca si anul trecut tot pe 31 decembrie a cazut revelionul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S